VERO MODA

Vero Moda on mõeldud linliku elustiiliga igas eas aktiivsele naisele. Julged ja erinevad stiilid annavad võimaluse riietuda mitmekülgselt olenevalt tujust ja isikupärast. Vero Moda pakub kuumimaid rõivaid mõistliku hinnaga.

Kaubamärgid: Vero Moda, Only, Pieces.

+372 665 0434
bsest11016@bestseller.com
www.facebook.com/veromoda.eesti

ABC KING

ABC King pakub suurimat valikut kvaliteetsete ja tuntud jalatsibrändide kollektsioonidest. Mugavaks jalatsiostuks on müügisaalis proovisokid, privaatne proovikabiin ja loomulikult kogenud klienditeenindajad. ABC Kingas on müügil nii naiste-, meeste- kui ka lastejalatsid.

Kaubamärgid: Billi Bi, Esprit, Lacoste, Vagabond, Fred Perry, Cat jpt.

+372 6650 466
kristiine@abcking.ee
www.abcking.ee

ACCESSORIZE

Accessorize’i originaalne, silmatorkav ja pidevalt muutuv aksessuaarikollektsioon sisaldab ehteid, kotte, peakatteid, salle, kindaid ja juukseehteid.

Kaubamärgid: Accessorize

+372 610 4124
kristiine@accessorize.ee

AURUM

Aurumis leidub juveelitooteid, kellasid, teemantehteid ja -pärleid. Samuti tehakse siin tellimustöid, ehete ja kellade parandust. Aurumist on võimalus osta ka kinkekaarte vabalt valitud summades. Siit saavad soodust Estraveli kuldkaardi omanikud! Kohapeal saad kasutada ka kellassepa ja kullassepa teenuseid.

+372 665 0327
aurum@aurum.ee
www.aurum.ee

Hinnad all kuni 50%!

Ava pakkumine

- Brändiehted 20% kuni 30% soodsamad
- Brändikellad kuni 50% soodsamad
Täpsemat infot küsi kauplusest! Pakkumine kehtib 30. novembrini.

AVANTI

Meie kaubavalikus on nahast jalatsid naistele ja meestele, kunstnahast ja nahast käekotid, portfellid ning reisivarustus, samuti rahakotid, vööd ja rihmad.

Kaubamärgid: The Trend, The Legend, Tonelli, Valentino di Pietro, Lancaster, Fox jpt.

+372 665 0421
kristiine@avanti.ee
www.avanti.ee

BAGGYS

Kauplus Baggys pakub naistele kõrgmoodi Itaaliast, Prantsusmaalt, Hispaaniast ja mujalt maailmast. Valikust leiab nii naisterõivad, -jalatseid kui ka aksessuaare.

Kaubamärgid: Clasna, Eveline, Exaltation, Randy Bess.

+372 5309 5986
baggys.info@gmail.com
www.baggys.ee

BALTMAN

Baltman on prestiižne rõivabränd, mis ühendab kvaliteetsed kangad, tootearenduse ja kõrgtasemel disaini pakkumaks meesteriideid igapäevaseks kontoritööks, ärireisideks ning esindusüritusteks. Kaupluses on tähtsal kohal personaalne teenindus ning mugav ostukeskkond. 

Kaubamärgid: Baltman, Stones

+372 656 0361
kristiinebm@baltikagroup.com
www.baltman.eu https://www.facebook.com/baltman.eu

BATA

Bata kaupluste eesmärk on pakkuda nii meestele kui ka naistele suurt valikut kvaliteetseid tooteid. Mitmekülgsest valikust leiab soodsas hinnaklassis nii jalatseid, kotte, jopesid kui ka nahast aksessuaare.

+372 639 1610
info@elektius.ee
www.bata.ee

Kogu hooajaline kaup 30% kuni 50% soodsam!

Ava pakkumine

Pakkumine kehtib 22. novembrini.

BOTEGA

Botega kaupluses on müügil rõivad Itaaliast. Kui soovid oma garderoobi värskendada tõeliselt stiilsete ja ilusate rõivastega, siis Botegast leiad just selle, mida otsid.

+372 5858 5933

CAMEL ACTIVE

Camel Active kauplus pakub riideid ja jalatseid aktiivsetele meestele, kes peavad lugu moest, mugavusest ja eelkõige kvaliteedist. Kollektsioonid on loodud mõeldes mitmekülgsusele. Esindatud on kolm stiili: linn, reisimine ja sport. See on meeste maailm!

+372 665 0535
rivelats@hot.ee
www.camelactive.de

CHESTER

Stiilse ja moodsa valikuga jalatsisalong, mis pakub naiste ja meeste jalatseid, nahast aksessuaare ja nende hooldustooteid.

Esindatud on Inglise firma TJ Collection kaubamärgid: TJ Collection, Chester ja Carnaby.

+372 665 0445
kristiine@chester.ee
www.chester-shoes.com
1 2 3 4 5 6 7 8 Edasi