HAWAII EXPRESS

Hawaii Express on suurim jalgrataste ja lisavarustuse maaletooja-müüja Balti regioonis. Lisaks pakume suvel rulluiske, talvel lumelaudu, mäe- ja murdmaasuuski, spetsiaalriietust ning trenažööre. Meie missiooniks on pakkuda erinevaid ideid ja võimalusi, kuidas inimeste elu huvitavamaks muuta.

+372 5333 3665
kristiine@hawaii.ee info@hawaii.ee
www.hawaii.ee

Hinnad all kuni 50%!

Ava pakkumine

- Valik talveriideid -20% kuni -50%
- Paljud rattad -20% kuni -40%
- Murdmaasuusad 2011. a ja vanemad -20%
- Atomic murdmaasuusad -20% kuni -30%
- Kahru Optigrip (määrdevabad) -30%
- Salomon ja Fischer murdmaasaapad 2012. a ja vanemad -30%

Pakkumine kehtib 30. novembrini või kuni kaupa jätkub.

PUMA

PUMA on üks maailma juhtivatest spordielustiili ettevõtetest, mis disainib ja arendab jalatseid, rõivaid ja aksessuaare. Selle Sport Performance’i ja vaba aja kollektsioonid on loodud jooksu, fitnessi, motospordi ja jalgpalliga tegelemiseks. Puma teeb koostööd selliste tuntud disaineritega nagu Alexander McQueen, Mihara Yasuhiro ja Sergio Rossi. Ettevõte, mis asutati aastal 1948, turustab oma tooteid rohkem kui 120 riigis.

+372 665 0393
puma1.tallinn@gmail.com
www.puma.com

Hooajaline allahindlus! Hinnad all kuni 30%!

Ava pakkumine

Pakkumine kehtib 30. novembrini.

RADEMAR

Kristiine Rademaris on parim valik kaupu sportimiseks ja aktiivseks vaba aja veetmiseks. Kaupluse tootevalik on keskendunud jalanõudele ja riietele, esindatud on tuntumad spordikaubamärgid. Valikust ei puudu ka olulised aksessuaarid nagu pulsikellad või sammulugejad. Mõnusalt hubases kaupluses tunnete ennast alati hästi ja personali asjatundlik ning sõbralik teenindus on Teile alati abiks.

Kaubamärgid: Adidas, Asics, Columbia, DC, Five Seasons, Icepeak,  Nike, O´Neill, Peak Perfomance, Puma, Reebok, Rollerblade, Salomon.

+372 665 0336
kristiine@rademar.ee
www.rademar.ee

SPORTLAND

Sportlandi missioon on muuta oma toodete ja teenuste abil inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks. Kauplusest leiab kõik vajaliku sportimiseks ja vaba aja veetmiseks - alustades sokkidest ja lõpetades talvejopedega.

Kaubamärgid: Adidas, AND1, Converse, Eckö Red, Mizuno, Nike, O´Neill, Protest, Puma, Skechers, Timberland, Vans.

+372 665 0405
kristiine@sportland.ee
www.sportland.ee

SPORTLAND RUNNING

Sportland Running on jooksuvarustusele ja treeningule spetsialiseeritud kauplus.

+372 6650 388
jooks@sportland.ee
www.sportland.ee