ARVUTITARK

Arvutitark OÜ on 2013. aastal loodud ettevõte, mis tegeleb arvuti- ja elektroonikakaupade müügiga. Meie uusima tehnoloogiaga valmistatud mitmekülgsest toodetevalikust leiavad sobiva nii firmad, tavakasutajad kui ka professionaalsed mängurid. Arvutitark OÜ põhitegevusaladeks on arvutustehnika (s.h. lauaarvutid, sülearvutid, monitorid, printerid, digikaamerad ja muud komponendid ning varuosad) müük ja hooldus.

Kaubamärgid: ASUS, Lenovo, DELL, Seasonic, Corsair, Steelseries, Razer, Synology, Plantronics, Prestigio, HP, Acer, Intel, AMD, MSI

kristiine@arvutitark.ee
www.arvutitark.ee www.facebook.com/Arvutitark

Microsoft Windows 8.1 operatsioonisüsteemiga lauaarvuti ostuga kingitus!

Ava pakkumine

Ostes lauaarvuti operatsioonisüsteemiga Microsoft Windows 8.1, kingime juhtmevaba komplekti Microsoft Wireless Desktop 800 ja ostes lauaarvuti koos Windows 8.1 ja Office 365, saad kingituseks Microsoft Wireless Desktop 2000 juhtmevaba komplekt.

Pakkumine kehtib 31. oktoobrini.

CLAIRE BOUTIQUE

Claire Boutique pakub suures valikus hõbedast ja kullast disainehteid ja käekellasid nii meestele kui ka naistele. Lisaks huvitavaid aksessuaare, suveniire ja klaasist, kristallist ning hõbedast laua- ja jooginõusid.

Kaubamärgid: Oliver Weber, Rocio Illumini, Blumer, Gerry Weber, B&B, Te tino, Pierre Cardin, Vanity Fair, Juveel, Bohemia, RCR, DaVinci, Purity 925, Yevette Ries, Sthal, Blumer.

+372 665 0398
karlev@kristall.ee
www.kristall.ee

DANSKE BANK

Danske Banki Kristiine esinduses on võimalik teha sularahatehinguid, saada kasulikku nõu igapäevaste rahaasjade korraldamisel ning laenu- ja investeerimisteemadel. Asjatundlikku nõu õigete finantsotsuste tegemiseks pakume nii era- kui ka äriklientidele.

Avatud:
E-R 10.00-20.00
L 10.00-17.00

+372 680 0800
info@danskebank.ee
www.danskebank.ee

DUGLAS

Meie oskame pakkuda Sulle hoolitsust, mis laseb Sul särada enesekindla, rahuloleva ja kaunina. Duglas juuksurid on läbinud koolitusi maailma kõige mainekamates juuksuriakadeemiates nagu Toni&Guy ja Vidal Sassoon. Duglas juuksurid kasutavad salongides kõrgekvaliteedilisi juuksehooldustooteid Senscience, Hempz, Kevin.Murphy, American Crew ja Revlon Style Masters.

+372 5680 0801; +372 662 2900
info@duglas.ee
www.duglas.ee

EESTI OPTIK

Prillikauplus Eesti Optik pakub suures valikus prilliraame, prilliklaase, päikeseprille ja kontaktläätsi optikamaailma parimatelt tootjatelt. Kaupluses on kaasaegne tehnika nägemise kontrollimiseks. Lisaks teostatakse klientidele tasuta videokonsultatsiooni ja vajadusel parandatakse prille.

Kaubamärgid: Air Force, Alessandro Dell Aqua, Benetton, Byblos, Calvin Klein, Costa, Davidoff, Dunhill, Exte, Ferre, Firenze, Fishbone, Jaguar, John Richmond, Laura Biagiotti, Le Tanneur, Longiness, Mandarina Duck, Mercedes-Benz, Monte, Nasareno Corsini, Opera, Persol, Rafting, Redwoods, Romeo Gigli, Ted Lapidus, Think Pink, Trussardi, Vivienne Westwood, Vogue, Xenith

+372 601 0200
www.optika.ee

Raamid ja klaasid -30%!

Ava pakkumine

Pakkumine kehtib 31. oktoobrini.

EESTI POST

Eesti Posti põhitegevuseks on universaalse postiteenuse osutamine. Lisaks traditsioonilistele postiteenustele nagu kirjade, pakkide ja perioodiliste väljaannete edastamine, osutame ka ekspress-, lao-, veo-, finants- jt teenuseid.

E-R  10.00-20.00
L     10.00-17.00
P     10.00-15.00

+372 665 0353 ja kliendiinfo 1661
info@post.ee
www.post.ee

ELION

Elioni kaupluses on esindatud suur valik tooteid ja teenuseid nii era- kui äriklientidele. Siin saad tutvuda ja liituda Elioni teenustega ning osta nendega sobivaid tooteid. Meie klienditeenindajad annavad vajadusel nõu, et välja valida parim lahendus koduseks internetiühenduseks või hoopis arvutikaitseks.

Samuti leiad siit suure valiku nuti-, mobiil- ja lauatelefone, telereid, digibokse, süle-, laua- ja tahvelarvuteid, internetiseadmeid, printereid, GPS-seadmeid ning foto- ja videokaameraid. Tooteid saab osta ka Elioni järelmaksuga.

Kaubamärgid:  Apple, ASUS, Becker, Canon, Dell, Fujitsu Siemens, HP, HTC, Lenovo, LG, Logitech, ML, Nokia, Ordi, Pentax, Philips, Samsung, Sony, Sony Ericcson, TomTom

165
tallinn.kristiine@elion.ee
www.elion.ee

ELISA

Elisa müügiesindusest saad kõik, mida suhtlemiseks vajad: kõnepaketi ja interneti nii mobiili kui ka arvutisse ja muidugi kõikvõimalikud lisateenused. Lisaks müüme suures valikus mobiiltelefone ja nende lisavarustust, tahvelarvuteid ja seadmeid mobiilse internetiühenduse mugavamaks kasutamiseks.

Kaubamärgid: Apple iPad, ASUS, Nokia, Sony, Samsung, LG, HTC, Huawei, MyPhone, GoClever, Insmat.

+372 660 0600
info@elisa.ee
www.elisa.ee

EMT

EMT esinduses saate sõlmida liitumislepinguid, tellida ja muuta teenuseid ning soetada teenuste kasutamiseks vajalikke seadmeid. Meil on müügil suurim valik nutitelefone, mobiile, tahvel- ja sülearvuteid, TV-, audio- ja GPS-seadmeid, mängukonsoole ning foto- ja videokaameraid. Samuti pakume seadmete lisavarustust. EMT müügikonsultandid abistavad õige valiku tegemisel ning soovitavad teenuseid. Meeldivat külastust!

+372 639 7130
info@emt.ee
www.emt.ee

ERGO KINDLUSTUS

ERGO pakub Eestis kindlustusseltside seas kõige mitmekülgsemat elu, tervise ja vara kindlustamise ning pensionitoodete valikut, omades samas kõige laiemat müügivõrku üle Eesti.

Avatud tööpäeviti 10.00 - 20.00, laupäeviti 10.00 - 18.00 ja pühapäeviti 10.00 - 15.00

+372 682 4433
info@ergo.ee
www.ergo.ee
1 2 3 4 Edasi