ARVUTITARK

Arvutitark OÜ on 2013. aastal loodud ettevõte, mis tegeleb arvuti- ja elektroonikakaupade müügiga. Meie uusima tehnoloogiaga valmistatud mitmekülgsest toodetevalikust leiavad sobiva nii firmad, tavakasutajad kui ka professionaalsed mängurid. Arvutitark OÜ põhitegevusaladeks on arvutustehnika (s.h. lauaarvutid, sülearvutid, monitorid, printerid, digikaamerad ja muud komponendid ning varuosad) müük ja hooldus.

Kaubamärgid: ASUS, Lenovo, DELL, Seasonic, Corsair, Steelseries, Razer, Synology, Plantronics, Prestigio, HP, Acer, Intel, AMD, MSI

kristiine@arvutitark.ee
www.arvutitark.ee www.facebook.com/Arvutitark

CHARLOT

Kauplus Charlot on spetsialiseerunud kvaliteetsete büroo- ja kontoritarvete ning -tehnika müügile. Meie eesmärgiks on pakkuda mitmekülgset tootevalikut, paindlikku hinnapoliitikat, püsikliendiprogrammi ja komplektset teenindust. Oma teenustes oleme ühendanud töökuse, teotahte ja tipptehnoloogia, et ületada uusi põnevaid väljakutseid.

+372 655 5390
kristiine@charlot.ee
www.charlot.ee

Värvipliiatsite komplekti ostuga kingiks joonistusplokk!

Ava pakkumine

Iga 36 või 24 värviga Faber-Castell Castle värvipliiatsite ostuga saad kingituseks Hello Kitty või Angry birdsi A4 joonistusploki.
Pakkumine kehtib 30. novembrini või kuni kingitusi jätkub.

CLAIRE BOUTIQUE

Claire Boutique pakub suures valikus hõbedast ja kullast disainehteid ja käekellasid nii meestele kui ka naistele. Lisaks huvitavaid aksessuaare, suveniire ja klaasist, kristallist ning hõbedast laua- ja jooginõusid.

Kaubamärgid: Oliver Weber, Rocio Illumini, Blumer, Gerry Weber, B&B, Te tino, Pierre Cardin, Vanity Fair, Juveel, Bohemia, RCR, DaVinci, Purity 925, Yevette Ries, Sthal, Blumer.

+372 665 0398
karlev@kristall.ee
www.kristall.ee

DANSKE BANK

Danske Banki Kristiine esinduses on võimalik teha sularahatehinguid, saada kasulikku nõu igapäevaste rahaasjade korraldamisel ning laenu- ja investeerimisteemadel. Asjatundlikku nõu õigete finantsotsuste tegemiseks pakume nii era- kui ka äriklientidele.

Avatud:
E-R 10.00-20.00
L 10.00-17.00

+372 680 0800
info@danskebank.ee
www.danskebank.ee

DUGLAS

Meie oskame pakkuda Sulle hoolitsust, mis laseb Sul särada enesekindla, rahuloleva ja kaunina. Duglas juuksurid on läbinud koolitusi maailma kõige mainekamates juuksuriakadeemiates nagu Toni&Guy ja Vidal Sassoon. Duglas juuksurid kasutavad salongides kõrgekvaliteedilisi juuksehooldustooteid Senscience, Hempz, Kevin.Murphy, American Crew ja Revlon Style Masters.

+372 5680 0801; +372 662 2900
info@duglas.ee
www.duglas.ee

EESTI OPTIK

Prillikauplus Eesti Optik pakub suures valikus prilliraame, prilliklaase, päikeseprille ja kontaktläätsi optikamaailma parimatelt tootjatelt. Kaupluses on kaasaegne tehnika nägemise kontrollimiseks. Lisaks teostatakse klientidele tasuta videokonsultatsiooni ja vajadusel parandatakse prille.

Kaubamärgid: Air Force, Alessandro Dell Aqua, Benetton, Byblos, Calvin Klein, Costa, Davidoff, Dunhill, Exte, Ferre, Firenze, Fishbone, Jaguar, John Richmond, Laura Biagiotti, Le Tanneur, Longiness, Mandarina Duck, Mercedes-Benz, Monte, Nasareno Corsini, Opera, Persol, Rafting, Redwoods, Romeo Gigli, Ted Lapidus, Think Pink, Trussardi, Vivienne Westwood, Vogue, Xenith

+372 601 0200
www.optika.ee

Tokai uue põlvkonna progresseeruvad klaasid al 145 €/paar!

Ava pakkumine

Jaapanis valmistatud Tokai klaasid on eriti kerged ja õhukesed, millega vaateväli laieneb veatult lausa kuni 30%. Pakkumine kehtib 31. detsembrini.

EESTI POST

Eesti Posti põhitegevuseks on universaalse postiteenuse osutamine. Lisaks traditsioonilistele postiteenustele nagu kirjade, pakkide ja perioodiliste väljaannete edastamine, osutame ka ekspress-, lao-, veo-, finants- jt teenuseid.

E-R  10.00-20.00
L     10.00-17.00
P     10.00-15.00

+372 665 0353 ja kliendiinfo 1661
info@post.ee
www.post.ee

ELION

Elioni kaupluses on esindatud suur valik tooteid ja teenuseid nii era- kui äriklientidele. Siin saad tutvuda ja liituda Elioni teenustega ning osta nendega sobivaid tooteid. Meie klienditeenindajad annavad vajadusel nõu, et välja valida parim lahendus koduseks internetiühenduseks või hoopis arvutikaitseks.

Samuti leiad siit suure valiku nuti-, mobiil- ja lauatelefone, telereid, digibokse, süle-, laua- ja tahvelarvuteid, internetiseadmeid, printereid, GPS-seadmeid ning foto- ja videokaameraid. Tooteid saab osta ka Elioni järelmaksuga.

Kaubamärgid:  Apple, ASUS, Becker, Canon, Dell, Fujitsu Siemens, HP, HTC, Lenovo, LG, Logitech, ML, Nokia, Ordi, Pentax, Philips, Samsung, Sony, Sony Ericcson, TomTom

165
tallinn.kristiine@elion.ee
www.elion.ee

Tahvelarvuti Lenovo Yoga 10 HD + 16 GB 3G + WiFi vaid 279 € (tavahind 399 €)!

Ava pakkumine

Lisaks:
- Kõik süle- ja tahvelarvuti ning mobiilikotid -15%
- Kõik lauaarvutid -5%
- Monitorid -10%
- Ostes lauaarvuti ja monitori, saad monitori -15%
Pakkumised kehtivad 30 novembrini.

ELISA

Elisa müügiesindusest saad kõik, mida suhtlemiseks vajad: kõnepaketi ja interneti nii mobiili kui ka arvutisse ja muidugi kõikvõimalikud lisateenused. Lisaks müüme suures valikus mobiiltelefone ja nende lisavarustust, tahvelarvuteid ja seadmeid mobiilse internetiühenduse mugavamaks kasutamiseks.

Kaubamärgid: Apple iPad, ASUS, Nokia, Sony, Samsung, LG, HTC, Huawei, MyPhone, GoClever, Insmat.

+372 660 0600
info@elisa.ee
www.elisa.ee

EMT

EMT esinduses saate sõlmida liitumislepinguid, tellida ja muuta teenuseid ning soetada teenuste kasutamiseks vajalikke seadmeid. Meil on müügil suurim valik nutitelefone, mobiile, tahvel- ja sülearvuteid, TV-, audio- ja GPS-seadmeid, mängukonsoole ning foto- ja videokaameraid. Samuti pakume seadmete lisavarustust. EMT müügikonsultandid abistavad õige valiku tegemisel ning soovitavad teenuseid. Meeldivat külastust!

+372 639 7130
info@emt.ee
www.emt.ee

Tahvelarvuti Lenovo Yoga 10 HD + 16 GB 3G + WiFi vaid 199 € (tavahind 399 €)!

Ava pakkumine

Lisaks:
- Kõik süle- ja tahvelarvuti ning mobiilikotid -15%
- Kõik lauaarvutid -5%
- Monitorid -10%
- Ostes lauaarvuti ja monitori, saad monitori -15%
Pakkumised kehtivad 30 novembrini.

1 2 3 4 Edasi