Kaubanduskeskuste ühine kinkekaart nüüd müügil!

20.11.2014

Kristiine Keskuses ja Rocca al Mares tuli müügile uudne kaubanduskeskuste ühine kinkekaart, mida saab kasutada kokku seitsmes Cityconi Eesti ja Soome kaubanduskeskuses.

Eestis on kaart kasutusel Kristiine Keskuses ja Rocca al Mares ning Soomes Iso Omenas (Espoo), Myyrmannis (Vantaa), Koskikeskuses (Tampere), Trios (Lahti) ja IsoKarhus (Pori). Kinkekaardi programmiga on liitunud enamik Cityconi kaubanduskeskuste kauplusi - kokku üle 700 erineva poe.

Loe kinkekaardist lähemalt siit!

Täismaja 6. - 9.11

04.11.2014

Sel neljapäeval, 6. novembril algab Kristiine Keskuses kaua-oodatud Täismaja kampaania ja selle raames on paljudel kauplustel rohkelt väga häid soodupakkumisi!

Tule kindlasti - külasta Kristiine Keskust ja saa osa meie suurepärastest pakkumistest, aga kiirusta, sest kampaania kestab vaid 9. novembrini!

Vaata uut Täismaja kataloogi siit!

Mängi Täismängu ja võida!

03.11.2014

Täismaja kampaania toimub Kristiine Keskuses juba 6.-9. novembril ja selle raames on paljudel kauplustel rohkelt väga häid soodupakkumisi!

Lisaks on Kristiine Keskuse Facebooki-lehel käimas Täismäng, kus saad end iga päev proovile panna tuntud tetrise mängus. Lausa iga päev läheb loosi üks vahva päevaauhind ning kampaania lõppedes võidab üks õnnelik omale iPad mini tahvelarvuti!

Mängida saad kuni 9. novembrini.

Mängi ja võida siin!